Aktualitātes

Karjeras nedēļā skolu jaunieši apgūs karjeras vadības prasmes

2018-10-08

No 8. līdz 12. oktobrim 47 pilsētās un novados notiks Karjeras nedēļa, kuru jau sesto gadu organizē Valsts izglītības attīstības aģentūra (VIAA) sadarbībā ar Latvijas pašvaldībām. Tās laikā Latvijas lielākajās vidusskolās notiks diskusijas ar dažādu profesiju pārstāvjiem, kā arī skolu jauniešus apciemos improvizācijas aktieru “K” komanda un Karjeras autobuss ar izglītojošām spēlēm un iespēju iepazīt dažādas profesijas ar virtuālās realitātes palīdzību.

Lasīt vairāk

Jaunā rudens „CEPUMĀ” - PAR KARAVĪRA DZĪVI UN IKDIENU

2018-10-04

Tuvojoties Latvijas simtgadei, laiks izzināt patriotiskākos notikumus un profesiju aizkulises arī sarunu ciklā “Cepums ar Slavenību”. Atsākot rudens sezonu, uz pirmo “Cepumu” jaunieši tiek aicināti tikties ar karavīru, vienu no diviem Nacionālo Bruņoto spēku mediju fotogrāfiem, kā arī grupas “AUĻI” mūziķi – virsseržantu GATI INDRĒVICU. Iedvesmojošas sarunas par karavīra profesijas aizkulisēm un ikdienas dzīvi notiks otrdien, 16. oktobrī pulksten 18:00 kafejnīcas „Silva” konferenču zālē.

Lasīt vairāk

Karjeras nedēļa 2018 Jelgavā

2018-09-29

Aizritējis gads un pavisam drīz no 8. līdz 12. oktobrim Jelgavā jau devīto reizi notiks Karjeras nedēļa. Karjeras nedēļa ir pasākumu cikls, kur jauniešiem ir iespēja tikties ar dažādu profesiju pārstāvjiem, izzināt dažādu sfēru praktiskā darba nianses un tādejādi sākt „projektēt” savu nākotnes profesiju un dzīvesveidu. Tas ir laiks, kad karjeras konsultācijās izsijāt savus talantus un izprast pilnveidojamās puses, piedalīties radošajās darbnīcās, konkursos, kā arī laimēt balvas un iesaistīties citās aktivitātēs.

Lasīt vairāk
Jelgavas pilsētas pašvaldības administrācijas Sabiedrības integrācijas pārvalde © 2018