Aktualitātes

Aicinām pieteikt brīvprātīgos godināšanai pasākumā „Gada brīvprātīgais Jelgavā 2018”

2018-11-12

   Lai veicinātu interesi par brīvprātīgo darbu un sekmētu Jelgavas iedzīvotāju iesaistīšanos brīvprātīgā darba veikšanā, Jelgavas pilsētas dome aicina valsts un pašvaldības iestādes, nevalstiskās un reliģiskās organizācijas, kas darbojas Jelgavas pilsētā, izvirzīt brīvprātīgā darba veicējus nominācijai „Gada brīvprātīgais Jelgavā 2018”, iesniedzot pieteikumus līdz š.g. 28.novembrim.

    Piesakot brīvprātīgā darba veicējus, jāaizpilda pieteikuma anketa, kas pieejama zem šī raksta un tīmekļa vietnē www.jelgava.lv . Papīra formātā anketu var saņemt Jelgavas domē, Klientu apkalpošanas centrā, Lielā ielā 11 un Jelgavas pilsētas pašvaldības administrācijas Sabiedrības integrācijas pārvaldē, Skolotāju ielā 8.

      Pieteikuma anketai vēlams pievienot arī publiski pieejamus foto un videomateriālus, kuros redzamas izvirzītā pretendenta brīvprātīgā darba aktivitātes. Jāpiebilst, ka katram iesniedzējam tiks nosūtīts apstiprinājums par pieteikuma saņemšanu.

      Anketā jāsniedz pamatojums kandidāta izvirzīšanai nominācijai (par kādiem brīvprātīgi veiktajiem darbiem kandidāts tiek pieteiks),  norādot brīvprātīgā darba veikšanas periodu, brīvprātīgā darba apjomu un kvalitāti. Brīvprātīgo godināšana notiks par sistemātiski veiktu brīvprātīgo darbu Jelgavas pilsētas administratīvajā teritorijā. Jāuzsver, ka viena juridiskā persona var pieteikt ne vairāk kā trīs brīvprātīgā darba veicējus. Brīvprātīgos, kuri tika godināti iepriekšējos gados, atkārtoti drīkst pieteikt ne ātrāk kā pēc trim gadiem kopš pēdējās godināšanas reizes.

      Pieteikumus jāiesniedz klātienē Jelgavas pilsētas pašvaldības administrācijas Klientu apkalpošanas centrā (Lielā ielā 11, Jelgavā) vai sūtot elektroniski, parakstītus ar drošu elektronisko parakstu uz e-pastu: dome@dome.jelgava.lv līdz š.g. 28. novembrim.

            Šogad svinīgais pasākums notiks 5.decembrī, savukārt, norises vieta un laiks kandidātiem un pieteikuma iesniedzējiem tiks paziņots personīgi.

      Sadarbībā ar Nodarbinātības valsts aģentūru, Jelgavas svinīgā pasākuma norises laikā tiks godināti arī Zemgales reģiona brīvprātīgā darba veicēji, kuru kandidatūras tika izvirzītas  Latvijas mēroga nominācijai “Gada brīvprātīgais 2018”.

       Sīkāka informācija atrodama konkursa NOLIKUMĀ, kā arī papildinformāciju var saņemt, zvanot pa tālr.: 63005527.

 

Brīvprātīgo godināšanas nolikums 2018 (002).pdf

Pieteikuma veidlapa _ Gada brīvprātīgais Jelgavā 2018.docx
Kalendārs

«

»
P
O
T
C
P
S
Sv


Aktualitātes integrācijā

07.03.2019.
Konkurss „Mani lieliskie vecvecāki”
07.03.2019.
Gleznu izstāde „Dabas krāšņums” (atklāšanas pasākums ir atcelts)
27.02.2019.
Pavasarīgs koncerts "Viss sievietēm!"
26.02.2019.
Slāvu svētki Masļeņica Jelgavā
22.02.2019.
Noslēdzies konkurss „Riti raiti, valodiņa!”
22.02.2019.
Erasmus+ informatīvā pēcpusdiena
Jelgavas pilsētas pašvaldības administrācijas Sabiedrības integrācijas pārvalde © 2019