Aktualitātes

Veiksmīgi īstenojās projekta “Jelgava jauniešiem” aktivitātes

2017-06-21

Jelgavas pilsētas pašvaldība turpina īstenot projektu “Jelgava jauniešiem”, lai sasniegtu Jaunatnes likumā noteikto mērķi – uzlabot jauniešu, personu vecumā no 13 līdz 25 gadiem, dzīves kvalitāti, veicinot viņu iniciatīvas, darba tikumu un patriotismu, līdzdalību lēmumu pieņemšanā un sabiedriskajā dzīvē, kā arī atbalstot darbu ar jaunatni. Projektā piedalījās Jelgavas pilsētas jaunieši vecumā no 13 līdz 25 gadiem, īpaši jaunieši no sociālās atstumtības riska grupām: jaunieši no trūcīgām un maznodrošinātām ģimenēm, kā arī jaunieši ar zemiem ienākumiem u.c., jaunatnes darbinieki, NVO pārstāvji, pašvaldību institūciju darbinieki, jauniešu līderi utt.

Lasīt vairāk

Starptautiskā jaunatnes dienā 12.augustā Liepājā - Jauniešu festivāls 2017

2017-06-20

Liepāja – Latvijas jauniešu galvaspilsēta 2017 Aicina jauniešu mājas, centrus, organizācijas un biedrības piedalīties Starptautiskajā jaunatnes dienā 12. augustā Liepājā Jauniešu festivālā 2017 Aktivitāšu klāsts Starptautiskās jaunatnes dienas ietvaros sastapsies divi jauniešiem svarīgi vasaras notikumi – Vislatvijas jauniešu festivāls, uz kuru ieradīsies jaunieši no visas Latvijas un Ghetto football – lielākā ielu futbola kustība Latvijā, kas piesaista daudzus jo daudzus sporta fanus.

Lasīt vairāk

Noslēdzies pirmais “Pludmales festiņš” Jelgavā

2017-06-18

Svētdien, 18.jūnijā Jelgavas promenādē aizvadīts pirmais šīs vasaras “Pludmales festiņš”, pulcējot ap 600 apmeklētāju. Par šādu rezultātu īpaši gandarīti pasākuma organizatori - Jelgavas pilsētas domes administrācijas Sabiedrības integrācijas pārvalde un biedrība „Kultūras un mākslas centrs „Nātre””.

Lasīt vairāk
Jelgavas pilsētas domes administrācijas Sabiedrības integrācijas pārvalde © 2014