Aktualitātes

Noslēgušās orientēšanās un piedzīvojumu sacensības „Mana, tava Mītava”

2018-05-21

Saliedējošā un izzinošā garā noslēgušās orientēšanās un piedzīvojumu sacensības „Mana, tava Mītava”, kurās piedalījās 4.,5., un 6. klašu skolēni kopā ar skolotājiem un vecākiem. Kopumā šogad piedalījās piecas komandas. Sacensības tika organizētas ar mērķi izzināt un popularizēt mūsu pilsētu Jelgavu jauniešu vidū, veicināt paaudžu solidaritāti, lokālpatriotismu un saliedētību, kā arī lietderīgi pavadīt brīvo laiku.

Lasīt vairāk

“Basta Football” Jelgavā

2018-05-18

Straujiem soļiem tuvojas skolēnu vasaras brīvlaiks, kad daudzi dosies uz laikiem, tuvāk pie dabas, bet kāds noteikti paliks arī pilsētā. Ko darīt vasarā Jelgavā? Sekot līdzi aktualitātēm un informācijai par pasākumiem, kuros varēs aktīvi piedalīties! Aicinām ikvienu aktīvu jaunieti nepalikt malā un iesaistīties sportiskās aktivitātes, jo arī šovasar RAF mikrorajonā būs Basta Football!

Lasīt vairāk

Sezonas noslēgumā „CEPUMS” apceļo pasauli kopā ar HARIJU SILU

2018-05-11

Vasara ir piedzīvojumu un ceļojumu laiks, tāpēc sarunu cikla “Cepums ar Slavenību” 5. sezonas noslēgumā jaunieši aicināti uz tikšanos ar būvinženieri un vienu no Latvijas leģendārākajiem pasaules apceļotājiem - HARIJU SILU. Iedvesmojošas sarunas par profesijas aizkulisēm, ekspedīcijām un dzīvi Latvijā notiks ceturtdien, 17. maijā pulksten 18:00 kafejnīcas „Silva” konferenču zālē. Vietu skaits ierobežots. Ieeja par ziedojumiem.

Lasīt vairāk
Jelgavas pilsētas pašvaldības administrācijas Sabiedrības integrācijas pārvalde © 2018