Aktualitātes

Karjeras nedēļa 2017 Jelgavā

2017-09-15

Aizritējis gads un pavisam drīz, jau no 9. līdz 13. oktobrim Jelgavā jau astoto reizi notiks Karjeras nedēļa. Karjeras nedēļa ir pasākumu cikls, kur jauniešiem ir iespēja tikties ar dažādu profesiju pārstāvjiem, izzināt dažādu sfēru praktiskā darba nianses un tādejādi sākt jau „projektēt” savu nākotnes profesiju un dzīvesveidu. Tas ir laiks, kad karjeras konsultācijās izsijāt savus talantus un izprast pilnveidojamās puses, piedalīties radošajās darbnīcās, konkursos, kā arī laimēt balvas un iesaistīties citās aktivitātēs.

Lasīt vairāk

Kristapa Grasmaņa fotoizstāde “Izgaršo pasauli sajūtās un krāsās”

2017-09-11

No 12.septembra Sabiedrības integrācijas pārvaldē visi interesanti varēs apskatīt Kristapa Grasmaņa fotoizstādi “Izgaršo pasauli sajūtās un krāsās” Kā stāsta pats fotoizstādes autors: “Lielu daļu sava brīvā laika pavadu vecvecāku mājās “Pļaviņās”. Tieši šeit arī ieraudzīju skaistumu, kas ir mums apkārt, kas tiek mums dots bez maksas. Sāku šo skaistumu iemūžināt ar savu telefonu, likās, ka sanāk labas un skaistas fotogrāfijas. . .

Lasīt vairāk

Projekta “Jelgava jauniešiem” noslēguma aktivitāte ir klāt!

2017-09-04

Jelgavas pilsētas pašvaldība īsteno projektu “Jelgava jauniešiem”, lai sasniegtu Jaunatnes likumā noteikto mērķi – uzlabot jauniešu dzīves kvalitāti, veicinot viņu iniciatīvas, darba tikumu un patriotismu, līdzdalību lēmumu pieņemšanā un sabiedriskajā dzīvē, kā arī atbalstot darbu ar jaunatni. Projektā piedalījās Jelgavas pilsētas jaunieši vecumā no 13 līdz 25 gadiem, īpaši jaunieši no sociālās atstumtības riska grupām: jaunieši no trūcīgām un maznodrošinātām ģimenēm, jaunieši ar zemiem ienākumiem u.c., kā arī jaunatnes darbinieki, NVO pārstāvji, pašvaldību institūciju darbinieki, jauniešu līderi utt.

Lasīt vairāk
Jelgavas pilsētas domes administrācijas Sabiedrības integrācijas pārvalde © 2014