Aktualitātes

Aizvadīts piektais “Basta Floorball" sacensību posms

2018-08-06

2.augustā norisinājās piektais "Basta Floorball" sacensību posms, kas notika Jelgavas 5.vidusskolas stadionā. Sacensības “Basta Floorball" tika uzsāktās ar mērķi dot jauniešiem iespēju sportiski pavadīt brīvo laiku vasaras sezonā no 2018.gada jūnija līdz augustam. Ar ielu florbola palīdzību jauniešu vidū tiks veicināts aktīvs un veselīgs dzīvesveids, laika pavadīšana bez apreibinošu vai atkarību izraisošo vielu lietošanas.

Lasīt vairāk

Aizvadīts ceturtais “Basta Football" sacensību posms

2018-07-27

Vakar, 26.jūlijā Jelgavā norisinājās ceturtais "Basta Football" sacensību posms, kas notika Jelgavas 6.vidusskolas stadionā un tajā piedalījās 19 ielu futbolistu komandas. Rezultāti ceturtajam posmam:

Lasīt vairāk

Aizvadīts ceturtais “Basta Floorball" sacensību posms

2018-07-20

19.jūlijā norisinājās ceturtais "Basta Floorball" sacensību posms, kas notika Jelgavas 5.vidusskolas stadionā. Šogad uzsāktās sacensības “Basta Floorball" tika radītas ar mērķi dot jauniešiem iespēju sportiski pavadīt brīvo laiku vasaras sezonā no 2018.gada jūnija līdz augustam. Ar ielu florbola palīdzību jauniešu vidū tiks veicināts aktīvs un veselīgs dzīvesveids, laika pavadīšana bez apreibinošu vai atkarību izraisošo vielu lietošanas.

Lasīt vairāk
Jelgavas pilsētas pašvaldības administrācijas Sabiedrības integrācijas pārvalde © 2018